RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 55304 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 55304 13 Inch Well Pan with Drain and Studs
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 55304 |
| Manufacturer Part # | 55304 |
| Height | 7" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 9.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 55304 500 Well Pan W/drain & Studs
