FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 55279-36UL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 55279-36UL 18 Inch Electric Refrigeration Unit Stainless Steel with Precise Control
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 55279-36UL |
| Manufacturer Part # | 55279-36UL |
| Height | 13" |
| Width | 18" |
| Depth | 34" |
| Weight | 21.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 55279-36UL Tm 43 36ul 4/3 Size 208/240v
