Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55266-5 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55266-5 1 Inch fixed plate 5/32 Inch cut stainless steel for slicers
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55266-5 |
| Manufacturer Part # | 55266-5 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55266-5 Fixed Plate 5/32in Cut