FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 55261 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 55261 14 Inch Lift Kit Assembly Electric for Southbend Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 55261 |
| Manufacturer Part # | 55261 |
| Height | 4.55" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 13.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 55261 Lift Kit Assy 115v
