Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco hot dog equipment.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55202 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55202 3 1/4 Inch Manual Easy Slicer Cast Aluminum with Easy Cleaning
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55202 |
| Manufacturer Part # | 55202 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55202 Material Cast Aluminum, Length 5 1/2", 140 Mm, Width 3", 76 Mm
