Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55141-1 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55141-1 0.75 Inch OEM Main Shaft Durable Metal Alloy Replacement
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55141-1 |
| Manufacturer Part # | 55141-1 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55141-1 Main Shaft