RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco strip warmers.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 5511 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 5511 0.25 Inch Screw Stainless Steel OEM with 1/4 Inch Diameter
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 5511 |
| Manufacturer Part # | 5511 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 5511 Sst 8 32x1/4 Screw
