RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 55065 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 55065 5 Inch Dual Well Gas Conduit Box Cover Corrosion Resistant
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 55065 |
| Manufacturer Part # | 55065 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 15.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 55065 (g)conduit Box Cover 2 Well