Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 55051-36 8 Inch Shielded Extension for Commercial Refrigeration
Item:
#1479498
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 55051-36 |
| Manufacturer Part # | 55051-36 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 55051-36 8 Inch Shielded Extension for Commercial Refrigeration
