RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 55021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 55021 Plumbers Hook Up Kit 7.5 Inch with Durable Brass Fittings
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 55021 |
| Manufacturer Part # | 55021 |
| Height | 4.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 55021 Plumbers Hook Up Kit