RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550008301 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550008301 4.15 Inch Capacitor Run Electric Motor 40 Mfd 440 Volt
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550008301 |
| Manufacturer Part # | 550008301 |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550008301 Capacitor Run 40 Mfd 440v Ngm 325p406h
