RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550008218 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550008218 1 Inch OEM Capacitor Start 330V 88 to 108 Uf for HVAC
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550008218 |
| Manufacturer Part # | 550008218 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550008218 Capacitor Start 330 Vol T 88 108 Uf 50/60hz