RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550007324 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550007324 12 Inch Electric Defrost Drain Pan with Dual Fans
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550007324 |
| Manufacturer Part # | 550007324 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 44" |
| Weight | 2.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550007324 Drain Pan 2 Fan Electric Defr