RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550006061 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550006061 17 Inch Condenser Coil Aluminum 4 Row for Ice Machines
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550006061 |
| Manufacturer Part # | 550006061 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550006061 Condenser Coil 4 Row 15h X 17w