RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550005540 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550005540 5.2 Inch Blower Assembly for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005540 |
| Manufacturer Part # | 550005540 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005540 Blower Asm Dbltgh65x300 5/16w3
