- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kolpak 550005539 4.9 Inch Dbltgh65x300 Blower Assembly Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005539 |
| Manufacturer Part # | 550005539 |
| Height | 3.85" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005539 Blower Asm Dbltgh65x300 5/16w3
