RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550005529 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550005529 19 Inch Pan Weld Assembly Dual Fan with Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005529 |
| Manufacturer Part # | 550005529 |
| Height | 1.1" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 29" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005529 Pan Weld Asm 2 Fan Eva P Drai
