RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550005437 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550005437 4.05 Inch Low Pressure Switch - Compact OEM Design
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005437 |
| Manufacturer Part # | 550005437 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005437 Switch Low Pressure Op 2 9/17 S
