RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550005436 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550005436 9 Inch Low Pressure Switch Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005436 |
| Manufacturer Part # | 550005436 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005436 Switch Low Pressure Op 2 4/12 S