FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550005372 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550005372 20 Inch Condenser Coil Water-cooled Aluminum
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550005372 |
| Manufacturer Part # | 550005372 |
| Height | 9.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 38.5" |
| Weight | 36.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550005372 Condenser Coil 18x34 3 R Ow
