RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550004718 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550004718 3/8 Inch Length Nylon Bolt PA66 for Foodservice
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550004718 |
| Manufacturer Part # | 550004718 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550004718 Bolt Nylon Pa66 3/8 X 7 Vendor Drawing
