- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kolpak 550003859 3 Inch Timer Electric OEM with 0 to 60 Minute Adjustments
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550003859 |
| Manufacturer Part # | 550003859 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550003859 Timer Intermatic Ff360m 0 60 M