RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550003432 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550003432 14 Inch Stainless Steel Receiver with Valve
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550003432 |
| Manufacturer Part # | 550003432 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 39" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550003432 Receiver 6 X 23 W/valve