RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550002639 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550002639 9 Inch Electric Valve Stainless Steel Expansion
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550002639 |
| Manufacturer Part # | 550002639 |
| Height | 3.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550002639 Valve Electric Expansion Ser C
