RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550000453 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550000453 19 Inch Defrost Heater Electric Fan Unit
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550000453 |
| Manufacturer Part # | 550000453 |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550000453 Defrost Heater (se) 4 Fan
