FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550000450 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550000450 4.5 Inch Electric Defrost Heater Stainless Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550000450 |
| Manufacturer Part # | 550000450 |
| Height | 0.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 40.2" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550000450 Defrost Heater (el26 60 75)
