RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550000435 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550000435 4.6 Inch Evap Fan Motor with Air Defrost
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550000435 |
| Manufacturer Part # | 550000435 |
| Height | 4.55" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 2.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550000435 Evap Fan Motor (sa) Air Defros
