RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 55000-3755 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 55000-3755 2 Inch Coil Relay 20 Amp Electric SPDT
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 55000-3755 |
| Manufacturer Part # | 55000-3755 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 55000-3755 240vac Coil Relay 20a Spdt