Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5500-2823 2.95 Inch Wedge Lift OEM Metal Durable Design
Item:
#1509854
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5500-2823 |
| Manufacturer Part # | 5500-2823 |
| Height | 1" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5500-2823 2.95 Inch Wedge Lift OEM Metal Durable Design
$60.44
Unit price
/
Unavailable