RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer -54999X thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer -54999X Retrofit Kit for Commercial Equipment to Maintain Temperature Accuracy
| Manufacturer | Taylor Thermometer |
|---|---|
| Model Number | -54999X |
| Manufacturer Part # | -54999X |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Thermometer -54999X Motor Mount Retrofit Kit