RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 518892565M walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 518892565M 1 Inch Threshold Nofloor Corrosion-Resistant Transition Strip
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 518892565M |
| Manufacturer Part # | 518892565M |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 518892565M Kolpak Threshold Nofloor