FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5188-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 5188-1 5.45 Inch Gas Valve 120v with Honeywell Actuator
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5188-1 |
| Manufacturer Part # | 5188-1 |
| Height | 5.35" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5188-1 Gas Valve 120v Honeywell Valv