Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 51718 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 51718 22 Inch Drawer Gasket for Henny Penny Warmers
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 51718 |
| Manufacturer Part # | 51718 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 51718 Drawer Gasket 22" X 6-3/4", Henny Penny Warmer Cf-941 Mp-941 Mp-942 Mp-943 Mp-944
