- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Master-Bilt 517-9502-BG 5.20 Inch Protective Kick Plate Stainless Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 517-9502-BG |
| Manufacturer Part # | 517-9502-BG |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 54" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 517-9502-BG Rh Kick Plate 5.20" X 53.80"