RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 517-05 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 517-05 Width 0.45 Inch Lever Retainer Electric Component Durable Composite
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 517-05 |
| Manufacturer Part # | 517-05 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 517-05 Lever Retainer Elec Lg
