RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51692 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51692 2.6 Inch Contactor Electric OEM Component 6A 208V
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51692 |
| Manufacturer Part # | 51692 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51692 Contactor Cgms 6a 208 0 1