RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51660 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51660 2.25 Inch Right Hand Track Screws for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51660 |
| Manufacturer Part # | 51660 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51660 Kit Track Screws Rh
