Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket bar refrigeration.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick 515315009 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 515315009 Fan Motor 4.75 Inch Aluminum Continuous Airflow Support
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 515315009 |
| Manufacturer Part # | 515315009 |
| Height | 1" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 3.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 515315009 Fan Motor
