Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 515-336D-01 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 515-336D-01 9 Inch Evap Sensor Danfoss S2 2 Pole
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 515-336D-01 |
| Manufacturer Part # | 515-336D-01 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 515-336D-01 Evap Sensor Danfoss S2 2 Pole