RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 515-324D-96 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 515-324D-96 6.3 Inch Supply Cord Electric OEM Power Connection
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 515-324D-96 |
| Manufacturer Part # | 515-324D-96 |
| Height | 1.8" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 515-324D-96 Harness 115v/15a Supply Cord