RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 515-302D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 515-302D OEM Wire Harness for Eliwell Control Systems
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 515-302D |
| Manufacturer Part # | 515-302D |
| Height | 1" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 515-302D Wire Harness Eliwell
