RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 514932565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 514932565 3.5 Inch Stainless Steel Bottom Plate with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 514932565 |
| Manufacturer Part # | 514932565 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 39" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 514932565 Mtl Bottom Plate Flsrmp 36 Dr
