RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 514892565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 514892565 37 1/8 Inch Aluminum Bottom Plate for Refrigeration
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 514892565 |
| Manufacturer Part # | 514892565 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 514892565 Aluminum Bottom Plate 37 1/8"l 3 7/16"w