RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51392 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51392 3.5 Inch OEM Control Decal for Commercial Ovens with High Visibility
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51392 |
| Manufacturer Part # | 51392 |
| Height | 0.02" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51392 Decal Ssd Control 1415
