RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51382 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51382 23.75 Inch Drain Hose Assy to facilitate reliable drainage
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51382 |
| Manufacturer Part # | 51382 |
| Height | 3.55" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 10.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51382 Drain Hose Assy 20