RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51371 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51371 6.6 Inch Gasket for Blodgett Hv50e Door with Durable Seal
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51371 |
| Manufacturer Part # | 51371 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51371 Gasket Hv50e Door
