RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 51356 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 51356 5.35 Inch Plate Gas Otr 2 Rows Stainless Steel with Burners
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 51356 |
| Manufacturer Part # | 51356 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 51356 Plate Otr L5gn W/2 Rows Ps520
