RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51341 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51341 5.55 Inch Stainless Steel Programmable Oven Control Module
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51341 |
| Manufacturer Part # | 51341 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51341 Control Iq2 Prgmd B N
