RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512920 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512920 3.35 Inch Screw 10 Gauge Phillips Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512920 |
| Manufacturer Part # | 512920 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512920 Screw 10 32x1 3/4fl Ph Ss
