RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512905 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512905 4.95 Inch Handle and Strike Plate Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512905 |
| Manufacturer Part # | 512905 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512905 Handle & Strike Plate
